Skip to main content
Skup aut Warszawa – natychmiastowy kontakt. Dojazd do właściciela samochodu 7 dni w tygodniu o każdej porze.

Skup Aut Warszawa Wola

Profesjonalny i mobilny skup samochodów na Woli – dojazd do właściciela codziennie. Szybka płatność. Umawiamy się, sprawdzamy samochód i oferujemy cenę na miejscu.

Mobilny Skup samochodów Warszawa Wola

Skupujemy samochody szybko i sprawnie. Niezależnie od marki samochody od rocznika 2004 oraz zabytkowe. Oferowane ceny za używane samochód opiera się o realne wyliczenia rynkowe. Naszym atutem prócz szybkości działania oraz dojazdu do właściciela jest odkup OC, klient może zyskać od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Wszystkie transakcje finalizujemy podpisaniem umowy oraz zapłatą pieniędzy.

Skupujemy wiele rodzajów samochodów w tym: osobowe, rodzinne, suvy, poleasingowe, firmowe, specjalistyczne, pojazdy uszkodzone, samochody powypadkowe, auta bez OC oraz badania technicznego.

Samochody osobowe

Samochody osobowe

Samochody rodzinne

Samochody rodzinne

Tanie auta

Tanie auta

Samochody Coupe

Samochody Coupe

4x4 oraz suv'y

4×4 oraz suv’y

Samochody miejskie

Samochody miejskie

Samochody miejskie w kombi

Samochody miejskie w kombi

Youngtimery

Youngtimery

Samochody zabytkowe

Samochody zabytkowe

Samochody poleasingowe

Samochody poleasingowe

Busy 7-9 osobowe

Busy 7-9 osobowe

Samochody dostawcze

Samochody dostawcze

Samochody dostawcze

Samochody rozbite i uszkodzone mechanicznie

  Perypetie Pana Marka przy próbie sprzedaży samochodu – odc. Wola

  Jest to krótka historyjka napisana przez warszawskiego Pisarza. Prosimy traktować to jako odskocznie w gąszczu tekstów o skupie aut.

  Dzisiaj wczesnym przedpołudniem Marek, zwany „Warszawiakiem” zmierzał do mieszkania Pana Mirka, znajdującego się nieopodal centrum handlowego Wola Park. Cieszył się, że wreszcie może uda mu się dopiąć celu: Pan Mirek przez telefon – w przeciwieństwie do poprzednich osób, z którymi umawiał spotkania w celu sprzedaży swojego używanego auta– sprawiał wrażenie człowieka rzetelnego i wiedzącego czego chce.

   Jadąc tam, Warszawiak przyglądał się miastu z okna swojego samochodu. Obrazy za szybą nie dodawały mu otuchy. Marek nie lubi miasta. Lubi ciszę i spokój – a za tą szybą wszystko krzyczało. Nawet kolory wydawały się bardziej agresywne, niż w innych miejscach. Plac bankowy ukoronowany gigantycznym wieżowcem przytłoczył go swoją grubo ciosaną monumentalnością. Skrzyżowanie ulicy Solidarności z ulicą Jana Pawła II przygwoździło go do siedzenia kakofonią rozwydrzonych klaksonów. Do mieszkania Pana Mirka, nasz bohater wszedł z ledwie maskowanym dygotem rąk. Już wtedy miał złe przeczucia.

  Jak się okazało – nie bez przyczyny. Po pierwsze, nie otworzył mu Pan Mirek, ale jego syn, Staś. Po drugie, pan Mirek spał. Po trzecie, nikt w tym domu – ani żona, ani dzieci – nie wiedziały nic o żadnym samochodzie. Po czwarte,  niedoszłego nabywcę używanego auta nie dało się dobudzić, bo miał podobno „ciężki dzień”. Po piąte, tego było dla Marka za wiele, bo „jak można mówić o człowieku, że ma za sobą ciężki dzień, kiedy nie ma jeszcze nawet 10 rano?!”. Po szóste, oczywiście rodzina śpiącego zgodziła się z błyskotliwą uwagą Marka, ale nie mogła nic poradzić – leniwy mąż wciąż spał i z każdą sekundą coraz głośniej chrapał. Słowem: wielka konsternacja.

  Kolejne nieudane spotkanie stało się dla Warszawiaka przysłowiową kroplą przelewającą czarę. W drodze powrotnej do domu postanowił gruntownie przemyśleć dalszy plan działania. Zaparkował samochód obok kina Femina i poszedł w stronę Hali Mirowskiej. Stamtąd ruszył w kierunku Parku Saskiego. W jakim stanie ducha? Możemy się tego co najwyżej domyślać. Na pewno już nie będzie umawiał dalszych spotkań z prywatnymi osobami. Co mu w takim wypadku pozostaje? Nasz bohater nie jest znawcą tego rynku. Wie, że istnieją wielkie komisy samochodowe zajmujące się skupem aut w skali hurtowej, ale nie ufa im. „Pewnie auto odkupią w błyskawicznym tempie, ale za jaką cenę?”. Jak możemy mu pomóc?

  Otóż, cel jest jasny: sprzedać auto szybko i po korzystnej cenie. Marek, w przystępie frustracji, wyprowadził ze swoich doświadczeń wniosek, że nie można mieć wszystkiego naraz. Należy wybrać: albo szybki przebieg transakcji albo satysfakcjonującą cenę. Doświadczenia te nie wyczerpują wszakże wszystkich nisz rynku sprzedaży samochodów używanych. Poza dwoma strategiami wspomnianymi powyżej, istnieje jeszcze wiele opcji sprzedaży m.in. współpraca z lokalnymi handlarzami, które oferują skup samochodów Warszawa Wola w szybkim tempie i za korzystną cenę

  Współpraca z nimi ma oczywiście swoje wady: czasem tego typu komisy mają swoją lokalizację w niedogodnych miejscach, zdarza się, że trudno się do nich dodzwonić, bo nie są tak dobrze zorganizowani jak wielkie komisy, niekiedy mają tak duże obroty, że nie potrzebują dodatkowych aut do kupienia. Ale bez wątpienia można za ich pośrednictwem osiągnąć cel Warszawiaka: sprzedać auto szybko i po korzystnej dla siebie cenie.

  Z zaufanych źródeł wiemy, że takie argumenty ma zamiar przedstawić Markowi, Pan Robert z Żoliborza, przyjaciel naszego bohatera z czasów studenckich. Mają się spotkać dziś wieczorem. Będzie to tzw. „spotkanie przy kieliszku”. Pan Robert z Żoliborza, podobnie jak my, jest zwolennikiem sprzedaży używanych samochodów w lokalnych skupach aut. Nie ulega zatem wątpliwości, że postara się  przekonać swojego kolegę do podjęcia współpracy z lokalnym skupem aut i to nie byle jakim, ale dobrym i sprawdzonym – mianowicie z ACG skup aut: rodzinną firmą swojego wieloletniego przyjaciela. Miejmy nadzieję, że Panu Robertowi z Żoliborza nie zabraknie przy dzisiejszym spotkaniu zdolności perswazyjnych. Inaczej kto wie ile jeszcze czasu Warszawiak będzie się męczył z tą w ostatecznym rozrachunku dość prostą sprawą do załatwienia.

  Skup samochodów z dojazdem na Wolę

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w skupie i sprzedaży samochodów w całej Warszawie, w tym w dzielnicy Wola. Zajmujemy się odkupem zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych, a także samochodów zabytkowych czy uszkodzonych.

  Nasza firma działa w pełni mobilnie, dzięki czemu możemy dotrzeć do klienta w każdej części Warszawy, również na Woli, gdzie oferujemy skup samochodów. Jeśli chcesz sprzedać swój samochód, nie musisz już tracić czasu na oglądanie goście, umawianie się na spotkania czy negocjowanie ceny. My szybko i sprawnie odkupimy Twój samochód, a całą procedurę przeprowadzimy zgodnie z wszelkimi formalnościami. Co więcej, płatność otrzymasz od nas od ręki.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy możliwość darmowej wyceny samochodu oraz transportu auta na nasz koszt. Nasza oferta obejmuje również odkupienie samochodu z ważnym ubezpieczeniem OC, co pozwala klientom zyskać dodatkowe korzyści finansowe. Wszystkie transakcje finalizujemy podpisaniem umowy, co daje pewność naszym klientom, że transakcja jest bezpieczna i legalna.

  Jesteśmy do dyspozycji gotowi do odkupu samochodów 7 dni w tygodniu, a nasza firma cieszy się opinią profesjonalnego i rzetelnego partnera w branży samochodowej. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego każdą transakcję traktujemy indywidualnie i staramy się ją dostosować do potrzeb i wymagań osoby sprzedającej. Zapewniamy dojazd na terenie całej Warszawy w tym skup aut Bielany czy skup samochodów Ursynów.

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Działamy jako skup samochodów od 1991 roku. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz pełen pakiet korzyści dla naszych Kontrahentów. Co najważniejsze, z nami nie tracisz czasu, bo wiemy jak bardzo jest on cenny. Tak skonstruowaliśmy nasz model, że transakcja jest sprawna, szybka oraz z umową zabezpieczającą obie strony. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, jeżeli masz używany samochód na sprzedaż. 

  Płacimy realne ceny za auta – nie szukamy okazji.

  Dojazd i wycena gratis

  Gotówka i umowa od ręki

  Zwrot za OC

  Skontaktuj się z nami

  Godziny otwarcia

  stacjonarny skup aut – 6 dni w tygodniu
  pon – pią:  09:30 – 18:00 | sob: 09:30 – 15:00

  mobilny skup aut – 7 dni w tygodniu
  poniedziałek – niedziela o każdej porze