Skip to main content
Skup aut Warszawa – natychmiastowy kontakt. Dojazd do właściciela samochodu 7 dni w tygodniu o każdej porze.

Skup aut firmowych – poleasingowych Warszawa

Wychodząc naprzeciw przedsiębiorstwom które dysponują flotą samochodów leasingowych, stworzyliśmy specjalną ofertę na skup aut firmowych – poleasingowych. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Skup samochodów od firm – 7 dni w tygodniu

Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje sie skupem aut na terenie Warszawy i okolic. Każdy kto prowadzi własną działalność może liczyć na naszą fachową wycenę auta firmowego. Cenimy sobie pełen profesjonalizm i zadowolenie Klienta. Opracowaliśmy specjalną ofertę dla przedsiębiorstw będących zainteresowanymi sprzedażą używanych samochodów poleasingowych. Zapewniamy dojazd do Państwa przedsiębiorstwa, rzetelną i uczciwą wycenę oraz natychmiastową płatność. Rozwiązujemy niedogodność jaką jest zużyta flota firmowa, tak aby proces był szybki oraz opłacalny dla obu stron transakcji.

Samochody które chętnie skupujemy

Jako firma specjalizująca się w skupie aut, skupujemy szeroką gamę samochodów:

4x4 oraz suv'y

4×4 oraz suv’y

Samochody miejskie

Samochody miejskie

Samochody biznesowe

Samochody biznesowe

Busy 7-9 osobowe

Busy 7-9 osobowe

Samochody dostawcze

Samochody dostawcze

  Skup aut poleasingowych Warszawa

  Oferujemy pełen pakiet dla przedsiębiorstw zainteresowanych  skupem samochodów firmowych – poleasingowych. Chcemy aby nie tylko klienci indywidualni ale także Ci którzy posiadają firmę mogli bez żadnych problemów sprzedać auto. Jeżeli posiadasz własną działalność i nadszedł czas na wymianę Twojego samochodu firmowego (nawet z wciąż aktywnym leasingiem), to wystarczy się z nami skontaktować. Zapraszamy osobiście do naszego salonu, ale jeżeli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo pojawić się w naszym komisie samochodowym oferujemy możliwość umówienia wizyty w ramach usługi mobilnego skupu samochodów firmowych. Jeżeli zastanawiasz się ile jest warte Twoje auto skorzystaj z wyceny samochodu on-line. Nic prostszego! Wystarczy wypełnić widniejące wolne pola w formularzu, a nasz konsultant skontaktuje się z ofertą.

  Wybierając nasz komis samochodowy mają Państwo zapewnioną szybką i uczciwą transakcję. Nie trzeba przejmować się formalnym aspektem umowy. Ograniczamy się do konkretnych i niezbędnych dokumentów. Jako solidna firma pozwalamy w niezwykle krótkim czasie przejść przez procedury bankowe lub leasingowe. Deklarujemy zwrot ubezpieczenia OC, darmową wycenę, dojazd oraz transport samochodu. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Zjawiamy się w umówione miejsce w przeciągu 2-3 godzin niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania lub pracy w okolicy Warszawy.

  Dzięki m.in błyskawicznie przeprowadzonej wycenie, która jest pochodną średniej ceny rynkowej danego samochodu oraz aktualnego popytu auta na rynku samochodów używanych szczycimy się profesjonalizmem, rodzinna atmosferą i doświadczonymi fachowcami na rynku motoryzacyjnym. Zadbamy aby sprzedaż auta w leasingu uwolnił naszego Klienta od zobowiązania i pozwolił prowadzącemu własną działalność na uzyskanie środków potrzebnych na nowy zakup.

  Jeżeli masz samochód powypadkowy lub uszkodzony, również chętnie go odkupimy, sprawdź podstronę skup aut uszkodzonych Warszawa.

  Uzyskaj wycenę auta on-line

  Oferujemy skup aut w Warszawie i na Mazowszu.
  Zapewniamy stacjonarny i mobilny skup samochodów.
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

  Skontaktuj się z nami

  Godziny otwarcia

  stacjonarny skup aut – 6 dni w tygodniu
  pon – pią:  09:30 – 18:00 | sob: 09:30 – 15:00

  mobilny skup aut – 7 dni w tygodniu
  poniedziałek – niedziela o każdej porze