Skip to main content
Skup aut Warszawa – natychmiastowy kontakt. Dojazd do właściciela samochodu 7 dni w tygodniu o każdej porze.

Skup aut Marki

Oferujemy skup samochodów na terenie Marek. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu o dowolnej porze dnia. Możemy szybko się zjawić w celu sprawdzenia samochodu i zaproponowania finalnej ceny odkupu.

Skup samochodów Marki – 7 dni w tygodniu

Skupujemy samochody wszystkich marek, od rocznika 2003 oraz zadbane yougtimery. Oferujemy skup aut osobowych, zabytkowych, dostawczych, specjalistycznych oraz busów. Płacimy za używane samochody realne ceny. Zapewniamy odkup OC, na czym klient zyskuje od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Finalizujemy transakcję podpisaniem rzetelnej umowy i wypłaceniem pieniędzy w formie gotówki lub przelewu.

Jesteśmy zainteresowani skupem większości aut w tym: osobowe, dostawcze, ciężarowe, specjalistyczne, pojazdy uszkodzone, samochody powypadkowe, auta bez OC oraz badania technicznego

Jakie auta skupujemy?

Jako firma specjalizująca się w skupie aut, skupujemy szeroką gamę samochodów:

Samochody osobowe

Samochody osobowe

Samochody rodzinne

Samochody rodzinne

Tanie auta

Tanie auta

Samochody Coupe

Samochody Coupe

4x4 oraz suv'y

4×4 oraz suv’y

Samochody miejskie

Samochody miejskie

Samochody miejskie w kombi

Samochody miejskie w kombi

Youngtimery

Youngtimery

Samochody zabytkowe

Samochody zabytkowe

Samochody poleasingowe

Samochody poleasingowe

Busy 7-9 osobowe

Busy 7-9 osobowe

Samochody dostawcze

Samochody dostawcze

Samochody dostawcze

Samochody rozbite i uszkodzone mechanicznie

  Skup samochodów z dojazdem do Marek

  Nasza firma specjalizuje się w skupie samochodów od ponad 20 lat. Pozycję na rynku budujemy nieprzerwanie, z roku na rok rozszerzając horyzonty naszej firmy oraz jej ofertę. W nowej odsłonie, dodaliśmy mobilny skup aut, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić możliwość skorzystania z naszych usług osobom z innych mazowieckich miejscowości w okolicach Warszawy. 

  Miasto Marki jest oczywiście objęte w naszym planie dojazdowym, stąd jeżeli masz samochód używany który planujesz sprzedać i mieszkasz w Markach możesz skorzystać z naszej oferty – mobilny skup aut Marki. Dojeżdżamy od momentu otrzymania telefonu w maksymalnie 3 – 4 godziny. Jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Wystarczy, że do nas zadzwonisz a my przyjedziemy i wycenimy Twój samochód który masz na sprzedaż. 

  Gwarantujemy wszelkie formalności oraz płatność od ręki (gotówką lub przelewem na wyznaczone konto). Jeżeli jesteś zainteresowany i chciałbyś skorzystać z naszej oferty, nic prostszego – skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 571 460 990, a my zjawimy się w wyznaczonym miejscu o ustalonej godzinie by sprawdzić Twoje auto.

  Funkcjonujemy na rynku jako skup samochodów od 1991 roku, zapewniając najwyższej jakości obsługę oraz pełen pakiet korzyści dla naszego Klienta. Co najważniejsze, z nami nie tracisz czasu, bo wiemy jak bardzo jest on cenny. Tak skonstruowaliśmy nasz model, że transakcja jest sprawna, szybka oraz z umową zabezpieczającą obie strony. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, jeżeli masz używany samochód na sprzedaż. Dojeżdżamy również do innych miejscowości w okolicy Warszawy, w tym skup aut Legionowo oraz skup samochodów Piaseczno.

  Zapewniamy mobilny skup aut w okolicach Marek

  Zielonka

  Kobyłka

  Wołomin

  Radzymin

  Ząbki

  Sulejówek

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Funkcjonujemy na rynku jako skup samochodów od 1991 roku, zapewniając najwyższej jakości obsługę oraz pełen pakiet korzyści dla naszego Klienta. Co najważniejsze, z nami nie tracisz czasu, bo wiemy jak bardzo jest on cenny. Tak skonstruowaliśmy nasz model, że transakcja jest sprawna, szybka oraz z umową zabezpieczającą obie strony. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, jeżeli masz używany samochód na sprzedaż. 

  Płacimy realne ceny za auta – nie szukamy okazji.
  Zapewniamy profesjonalną transakcję w tym:

  Dojazd i wycena gratis

  Gotówka i umowa od ręki

  Zwrot za OC

  Skontaktuj się z nami

  Godziny otwarcia

  stacjonarny skup aut – 6 dni w tygodniu
  pon – pią:  09:30 – 18:00 | sob: 09:30 – 15:00

  mobilny skup aut – 7 dni w tygodniu
  poniedziałek – niedziela o każdej porze

  Uzyskaj wycenę auta on-line

  Oferujemy skup aut w Warszawie i na Mazowszu.
  Zapewniamy stacjonarny i mobilny skup samochodów.
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.