Skip to main content
Skup aut Warszawa – natychmiastowy kontakt. Dojazd do właściciela samochodu 7 dni w tygodniu o każdej porze.

Skup busów i aut dostawczych

Oferujemy skup nie tylko samochodów osobowych ale i również busów i aut dostawczych.

Skup busów i aut dostawczych

Obszarem działalności naszej firmy skupautwaw jest województwo mazowieckie. Warszawa jest nam szczególnie bliska, ale nawet mieszkańcy najbardziej odległych zakątków Mazowsza mogą liczyć na nasze wsparcie.

Na tle konkurencyjnych firm wyróżnia nas dyspozycyjność 7 dni w tygodniu, możliwość stacjonarnego i mobilnego odkupu samochodów (dojazd gratis!), gwarancja optymalnej ceny oraz – co  najważniejsze – natychmiastowej zapłaty za sprzedawany przez Państwa auto.

Wybierając naszą ofertę skupu busów i aut dostawczych, nie muszą  Państwo przejmować się formalnym aspektem transakcji. Nie ma u nas ani zbędnej biurokracji, ani niepotrzebnej roboty papierkowej. Oferujemy w pakiecie wszystkie kluczowe dokumenty m.in umowę sprzedaży auta. Gwarantujemy  zwrot ubezpieczenia OC oraz transparentność wszystkich etapów transakcji. Dlatego warto nam zaufać.

Dodatkową zaletą  prowadzonej przez nas działalności jest również profesjonalizm naszych pracowników wyrażający się  m.in w błyskawicznym tempie przeprowadzania procedury wyceny  oraz możliwie jak najbardziej daleko idąca personalizacja relacji personelu pracowniczego z klientem. Nasza firma to raczej ekipa motoryzacyjnych pasjonatów czerpiących radość z wykonywanego przez siebie zawodu, niż bezosobowy kolektyw pracowniczy. “Profesjonalizm i familijna atmosfera”– oto nasza dewiza. Zapraszamy więc do nas serdecznie wszystkich miłośników czterech kółek!

Jeżeli Państwo natomiast z jakieś przyczyny nie mogą udać się osobiście do naszego komisu samochodowego istnieje możliwość umówienia wizyty w ramach usługi mobilnego skupu busów i auto dostawczych. Dodatkową opcją jest również wstępna wycena on-line w ramach naszej strony internetowej. Wystarczy wprowadzić figurujące w formularzu parametry, a nasz specjalista skontaktuje się z ofertą. Przypuszczalna cena jest pochodną średniej ceny rynkowej danego samochodu oraz aktualnego popytu jakim cieszy się auto na rynku samochodów używanych.

Jakie auta skupujemy?

Oferujemy skup funkcjonalnych aut różnego rodzaju m.in skupujemy busy, samochody dostawczych, zdarza nam się również skupować chłodnie, holowniki czy auta pomocy drogowych i specjalistyczne.

skup busów warszawa

Busy

skup samochodów dostawczych

Samochody dostawcze

skup lawet pomocy drogowej

Auta specjalistyczne

skup samochodów chłodni Warszawa

Chłodnie

My mamy ofertę dla Ciebie… tu i teraz!
Wystarczy, że zadzwonisz:

Skup busów i aut dostawczych

Gwarancja dobrej ceny. Dojazd gratis!
Skup busów i aut dostawczych 7 dni w tygodniu.

Adres: ul. Modlińska 285, 03-151 Warszawa Mazowieckie

Zajmujemy się skupem aut wszelakiego rodzaju m.in busów, aut dostawczych, chłodni, holowników, pomocy drogowych i innych pojazdów specjalistycznych.

Chcesz sprawdzić ile warte jest Twoje auto?
Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz.

Mobilny skup busów i aut dostawczych Warszawa

Oferujemy mobilny skup busów i aut dostawczych na terenie Warszawy (Warszawa Mokotów, Ursynów, Powiśle, Centrum, Śródmieście, Żoliborz, Bielany, Bemowo, Ursus…) i okolicznych miejscowości (Legionowo, Ząbki, Nowy Dwór Mazowiecki, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna…) nieprzerwanie przez cały tydzień, od 7:00 do 22:00. Zjawiamy się w umówione miejsce, przeglądamy busa czy auto dostawcze oferowane przez Pana/ią i proponujemy wycenę, w razie akceptacji dokonujemy wszelkich formalności na miejscu i zapewniamy natychmiastową zapłatę. Jesteśmy w stanie umówić się na spotkanie w Warszawie i okolicy w ciągu 2 – 3 godzin. 

Uzyskaj wycenę auta on-line

Oferujemy skup aut w Warszawie i na Mazowszu.
Zapewniamy stacjonarny i mobilny skup samochodów.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia

stacjonarny skup aut – 6 dni w tygodniu
pon – pią:  09:30 – 18:00 | sob: 09:30 – 15:00

mobilny skup aut – 7 dni w tygodniu
poniedziałek – niedziela o każdej porze