Skip to main content
Skup aut Warszawa – natychmiastowy kontakt. Dojazd do właściciela samochodu 7 dni w tygodniu o każdej porze.

Zamiana aut

Nasza firma oferuje możliwość zamiany aut używanych. Korzystając z tej oferty, możesz sprzedać i kupić samochód w jednym miejscu. Klientom korzystającym z zamiany samochodu oferujemy rabat na używany samochód.

Zamiana samochodu Warszawa

W przypadku, gdy chcesz sprzedać swoje używane auto i od razu nabyć nowy używany samochód to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonym komisem samochodowym.

W przypadku chęci skorzystania z usługi zamiany samochodu, zapewniamy szybką oraz atrakcyjną cenową ofertę odkupu auta. Dodatkowym atutem naszej oferty jest zwrot z polisy ubezpieczenia OC, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo na niewykorzystanym ubezpieczeniu.

Na wybrany przez Państwa samochód z naszej oferty, zapewniamy rabat lub pakiet gwarancji mechanicznej. Kupując od nas samochodów zostajesz również zwolniony z opłaty skarbowej (podatek PCC), który stanowi 2 % wartości auta z cennika.

Finansowanie zakupu auta – kredyt/leasing

Chcesz sprzedać swoje auto i kupić nowe auto? Brakuje Ci na zakup nowego auta środków finansowych? My chętnie kupimy od Ciebie Twoje obecne auto za sensowną cenę a dodatkowo zapewnimy Ci zwrot ubezpieczenia OC. Rozwinięta struktura naszej firmy zapewnia nam współpracę z bankami. Nasi doradcy zapewniają korzystne, dealerskie warunki oferty finansowania zakupu auta. Zapewniamy uproszczoną procedurę kredytową, leasingową przy miłej współpracy z naszymi przedstawicielami.

Zakup nowego auta w salonie – sprzedaż starego auta

Kupujesz nowe auto w salonie a chcesz sprzedać swoje auto? Zastanawiasz się czy oferta dealera jest korzystna? Dealer nie chce odkupić Twojego auta, gdyż ma jakaś wadę, ma uszkodzenia lub jest dosyć leciwe? Skontaktuj się z naszą firmą skup aut Warszawa i przekonaj się o konkurencyjności naszej oferty.

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia

stacjonarny skup aut – 6 dni w tygodniu
pon – pią:  09:30 – 18:00 | sob: 09:30 – 15:00

mobilny skup aut – 7 dni w tygodniu
poniedziałek – niedziela o każdej porze

Uzyskaj wycenę auta on-line

Oferujemy skup aut w Warszawie i na Mazowszu.
Zapewniamy stacjonarny i mobilny skup samochodów.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Upuść pliki tutaj lub
Maks. rozmiar pliku: 128 MB.