Skip to main content
Skup aut Warszawa – natychmiastowy kontakt. Dojazd do właściciela samochodu 7 dni w tygodniu o każdej porze.

Skup aut uszkodzonych Warszawa

Nasza firma auto skup Warszawa specjalizuje się w skupie aut uszkodzonych niezależnie czy są z uszkodzeniami mechanicznymi czy są to auta uszkodzone na skutek uczestnictwa w stłuczce.

skup aut uszkodzonych, powypadkowych Warszawa

Skup samochodów uszkodzonych Warszawa i okolice

W przypadku aut uszkodzonych mechanicznie kupujemy auta ze wszystkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Nie istotne jest dla nas to czy auto ma defekt układu zawieszenia, czy w aucie zużyte jest sprzęgło, czy w aucie zepsuła się automatyczna skrzynia biegów, czy w aucie uszkodził się silnik. Zapewniamy darmowy odbiór auta z miejsca jego awarii czy to z Twojego domu, czy to z warsztatu gdzie auto stoi.

Skup aut powypadkowych

Twoje auto uczestniczyło w stłuczce lub wypadku? Jest uszkodzone powierzchownie, ma uszkodzony zderzak i zbity reflektor? Albo uczestniczyło w poważnym wypadku, gdzie uszkodzone został jego elementy konstrukcje i pojazd jest niezdolny do samodzielnego poruszania się? Nie masz ochoty naprawiać auta ze względu na brak odpowiedniej wiedzy jak do tego przystąpić? My możemy kupić Twoje rozbite auto, a Ty możesz szybko kupić sobie nowe auto, którym będziesz mógł wygodnie podróżować.

Skup aut uszkodzonych Warszawa i okolice

Kupujemy również auta, które uzyskały negatywny wynik badania technicznego. Ze względu na zmianę przepisów dotyczących przebiegu badania technicznego diagnosta przy każdym wjeździe auta na stację kontroli pojazdów zobowiązany jest otworzyć kartę pojazdu w CEPIKU. W przypadku wystąpienia w aucie usterek musi dać negatywny wynik badania technicznego i zalecić nam usunięcie tych usterek. Często zdarza się że w 7, 10 czy 15 letnim aucie usterki te nawarstwiają się. Zdenerwowani negatywnym wynikiem badania technicznego, brakiem czasu na naprawę tych usterek zastanawiamy się co zrobić z autem? W takim przypadku warto skorzystać z oferty specjalistycznej firmy, która kupi od nas to auto świadomie z jego wadami. Interesują nas samochody uszkodzone – oferujemy szybki i sprawdzony skup aut Mazowieckie – mogąc zapewnić Państwu odkup uszkodzonego samochodu spod domu szybko i bezpiecznie.

Skup starych uszkodzonych aut

Często zdarzają się sytuacje, że auto dosyć długo stało nieużywane. Przez ten czas rozładował się w nim akumulator, zardzewiały elementy układu hamulcowe, opony sparciały od długiego postoju a dodatkowo pękła jedna ze sprężyn w układzie zawieszenia. Termin wykonania następnego badania technicznego już minął a auto w bieżącym stanie nadaje się jedynie do transportu holownikiem do warsztatu, który po przestoju wykonana dokładny przegląd i przywróci świetny stan auto. Takie postępowanie potrzebuje odrobiny wolnego czasu, chęci i znacznych nakładów finansowych. Dla zwykłego człowieka nie mającego pojęcia o motoryzacji taka sytuacja może być przerażająca. Dlatego nasze usługi skierowane są do każdego. U nas sprzedasz szybko, wygodnie i korzystnie swoje auto bez wychodzenia z domu.

UWAGA – nie kupujemy aut silnie skorodowanych, aut przeznaczonych do kasacji!

skup aut powypadkowych Warszawa

Skup aut uszkodzonych Warszawa – samochody po kolizji

Jeżeli wystąpiła kolizja i samochód nie nadaje się do jazdy lub wymaga drogich napraw których nie chcesz się podjąć to dobrze trafiłeś. Jesteśmy tu by odkupić od Ciebie problem którym jest samochód uszkodzony i zaoferować Tobie natychmiastowy przelew lub gotówkę. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia

stacjonarny skup aut – 6 dni w tygodniu
pon – pią:  09:30 – 18:00 | sob: 09:30 – 15:00

mobilny skup aut – 7 dni w tygodniu
poniedziałek – niedziela o każdej porze

Uzyskaj wycenę auta on-line