Skip to main content
Skup aut Warszawa – natychmiastowy kontakt. Dojazd do właściciela samochodu 7 dni w tygodniu o każdej porze.

Skup aut Legionowo

Oferujemy skup aut w Legionowie. Jesteśmy mobilni, gotowi podjechać o każdej porze od poniedziałku do niedzieli.
Umawiamy spotkanie i przyjeżdżamy w max 3h, sprawdzamy auto i oferujemy cenę za samochód na miejscu.

Skup samochodów Legionowo – z dojazdem do właściciela

Skupujemy samochody każdej marki. Głównie samochody od rocznika 2004 oraz zabytkowe. Nasza propozycja cenowa za używany samochód opiera się o realne wyliczenia rynkowe. Naszym atutem prócz szybkości działania oraz dojazdu do właściciela jest odkup OC, klient może zyskać od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Wszystkie transakcje finalizujemy podpisaniem umowy oraz zapłatą pieniędzy.

Skupujemy wiele rodzajów samochodów w tym: osobowe, rodzinne, suvy, poleasingowe, firmowe, specjalistyczne, pojazdy uszkodzone, samochody powypadkowe, auta bez OC oraz badania technicznego.

Skup samochodów z dojazdem do Legionowa

Od 20 lat nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i skupie aut używanych. Oferujemy stacjonarny oraz mobilny skup aut osobowych, dostawczych, zabytkowych i busów niezależnie od marki. Preferujemy samochody zadbane od rocznika 2004. Dzięki tak długiemu doświadczeniu wiemy na czym najbardziej zależy naszym Klientom – na szybkiej i profesjonalnej obsłudze. Zapewniamy nie tylko profesjonalną obsługę w szybkim czasie, ale również rozszerzamy swoją ofertę. Do niedawna nasz komis samochodowy obejmował głównie teren stolicy, ale od niedawna  prowadzimy mobilny skup aut na terenie Mazowsza.

Jeżeli mieszkasz w Legionowie i dojazd do naszego punktu w Warszawie nie jest Tobie po drodze to skontaktuj się z nami! Zaoszczędzimy Twój cenny czas i zjawimy się u Ciebie jak najszybciej u Ciebie. Wycenimy auto które chcesz sprzedać, zagwarantujemy wszelkie formalności oraz płatność od ręki.

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Zapewniamy dojazd i wycenę gratis, gotówkę i umowę od ręki oraz transport auta. Nasza firma wycenia realne ceny za auta, bo nie szukamy okazji. Zależy nam na zadowolonym kliencie. Jesteśmy dostępni w całej Warszawie i okolicznych miejscowościach – sprawdź skup aut Pruszków, skup aut Marki oraz skup samochodów Piaseczno.

Legionowo i okolice, gdzie dojeżdżamy?

Chotomów

Jabłonna

Janówek

Michałów Grabina

Nieporęt

Zegrze

Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy jako skup samochodów od 1991 roku. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz pełen pakiet korzyści dla naszych Kontrahentów. Co najważniejsze, z nami nie tracisz czasu, bo wiemy jak bardzo jest on cenny. Tak skonstruowaliśmy nasz model, że transakcja jest sprawna, szybka oraz z umową zabezpieczającą obie strony. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, jeżeli masz używany samochód na sprzedaż. 

Płacimy realne ceny za auta – nie szukamy okazji.

Dojazd i wycena gratis

Gotówka i umowa od ręki

Zwrot za OC

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia

stacjonarny skup aut – 6 dni w tygodniu
pon – pią:  09:30 – 18:00 | sob: 09:30 – 15:00

mobilny skup aut – 7 dni w tygodniu
poniedziałek – niedziela o każdej porze

Uzyskaj wycenę auta on-line

Oferujemy skup aut Warszawa i na Mazowszu.
Zapewniamy stacjonarny i mobilny skup samochodów.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.