Skip to main content
Skup aut Warszawa – natychmiastowy kontakt. Dojazd do właściciela samochodu 7 dni w tygodniu o każdej porze.

Skup Aut Warszawa Mokotów

Zapewniamy skup aut na Mokotowie. Szybki dojazd do właściciela codziennie. Natychmiastowa płatność.
Umawiamy spotkanie i przyjeżdżamy w kilka godzin, badamy samochód i oferujemy cenę na miejscu.

Mobilny Skup Samochodów na Warszawskich Mokotowie

Skupujemy samochody szybko i sprawnie. Niezależnie od marki samochody od rocznika 2004 oraz zabytkowe. Oferowane ceny za używane samochód opiera się o realne wyliczenia rynkowe. Naszym atutem prócz szybkości działania oraz dojazdu do właściciela jest odkup OC, klient może zyskać od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Wszystkie transakcje finalizujemy podpisaniem umowy oraz zapłatą pieniędzy.

Skupujemy wiele rodzajów samochodów w tym: osobowe, rodzinne, suvy, poleasingowe, firmowe, specjalistyczne, pojazdy uszkodzone, samochody powypadkowe, auta bez OC oraz badania technicznego.

Perypetie Pana Marka przy próbie sprzedaży samochodu – odc. Mokotów

Jest to krótka historyjka napisana przez warszawskiego pisarza. Prosimy traktować to jako odskocznia w gąszczu tekstów o skupie aut.

Marek, inaczej nazywany również „Warszawiakiem”, od kilku tygodni boryka się z sprzedażą swojego używanego auta. Wypróbował już niemal wszystkie możliwości jakie oferuje rynek używanych aut: krajowe komisy, giełdy samochodowe, internetowe skupy sprzedaży. Bez skutku. Potem umieścił ogłoszenia w Internecie adresowane do osób prywatnych. Również bez skutku. Żadna z podjętych przez Warszawiaka prób sprzedaży używanego auta nie została uwieńczona sukcesem.

Aby przemyśleć dalszy plan działania – i też nieco odetchnąć po bezowocnych trudach – Warszawiak postanowił dzisiaj zrobić sobie wolne i przejść się po Mokotowie. Jest to ulubiona dzielnica Marka: „perła Warszawy”, jak sam ją kiedyś nazwał. Spędził w niej najpiękniejsze lata swojego dzieciństwa.

Widzimy go teraz jak raźnym krokiem przecina pl. Unii Lubelskiej i podąża ulicą Puławską w kierunku Morskiego Oka, swojego ukochanego parku, mijając z lewej strony Galerię Mokotów, a z prawej ulicę Rakowiecką. Gdyby nie spuszczona w charakterystyczny sposób głowa, można by pomyśleć, że Marka nie trapią żadne kłopoty. Wydaje się zadowolony, przechadzając się wzdłuż parkowych alei. Po kilku godzinach spędzonych w Morskim Oku, kieruje się w stronę Alei Niepodległości przez sieć urokliwych uliczek i wstępuje w obręb Pól Mokotowskich, swojego drugiego ukochanego parku. Mija budynek Biblioteki Narodowej, siada obok stawu zajmującego środkową część parku i korzysta z ostatnich promieni zachodzącego słońca. Dzień można uznać za udany.

Pokrzepiony spacerem Warszawiak, po powrocie do domu, przystępuje energicznie do działania. Poprzedniego dnia spotkał się ze swoim przyjacielem Robertem z Żoliborza. Usłyszawszy o jego rozterce, Robert polecił mu podjęcie współpracy z lokalnym skupem aut. Po przeprowadzeniu krótkiego rekonesansu w Internecie, Marek dochodzi do wniosku, że jego przyjaciel miał rację: współpraca z lokalnym komisem aut to być może najlepsza opcja. Z tego co piszą, można u nich sprzedać auto szybko i po korzystnej cenie.

Oczywiście, nie można wierzyć wszystkiemu co piszą w Internecie, ale te informacje jakie udało mu się znaleźć brzmią przekonująco i układają się w spójną całość. Lokalne komisy aut mają mniej klientów, niż wielkie komisy aut, więc formalny aspekt transakcji przebiega w nich o wiele sprawniej. Dzięki temu można za ich pośrednictwem sprzedać używane auto szybko. Ponadto, lokalne komisy aut nie są tak wybredne jak osoby prywatne, więc nie ma obaw co do tego, że ktoś nagle zrezygnuje z kupna używanego auta.

Pozostaje jeszcze kwestia ewentualnej ceny za samochód. Robert wspominał wczoraj Markowi o tym, że w Warszawie komis używanych aut znany z fachowych i rzetelnych wycen jest prowadzony przez niejakiego Godlewskiego. „No więc jutro skontaktujemy się z tym Godlewskim i zobaczymy co z tego będzie”- mówi do siebie Marek i kładzie się spać pełen dobrych myśli.

Samochody osobowe

Samochody osobowe

Samochody rodzinne

Samochody rodzinne

Tanie auta

Tanie auta

Samochody Coupe

Samochody Coupe

4x4 oraz suv'y

4×4 oraz suv’y

Samochody miejskie

Samochody miejskie

Samochody miejskie w kombi

Samochody miejskie w kombi

Youngtimery

Youngtimery

Samochody zabytkowe

Samochody zabytkowe

Samochody poleasingowe

Samochody poleasingowe

Busy 7-9 osobowe

Busy 7-9 osobowe

Samochody dostawcze

Samochody dostawcze

Samochody dostawcze

Samochody rozbite i uszkodzone mechanicznie

  Skup samochodów z dojazdem na Mokotowie

  Handlujemy samochodami od ponad 20 lat. Jesteśmy mobilni, umożliwiamy Państwu sprzedaż samochodu spod domu na Mokotowie, ale również innych dzielnicach Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Skupujemy używane samochody sprawne oraz uszkodzone. Samochody osobowe nawet dostawcze, zabytkowe i busy niezależnie od marki. Oferujemy lepsze pieniądze za samochody zadbane od rocznika 2004.

  Jeżeli mieszkasz na Mokotowie i chciałbyś sprzedać samochód spod domu! Zaoszczędzimy Tobie czasu i szybko odkupimy od Ciebie samochód. Gwarantujemy wszelkie formalności oraz płatność od ręki.

  Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów 7 dni w tygodniu. Zapewniamy dojazd i wycenę gratis, gotówkę i umowę od ręki oraz transport auta. Nasza firma wycenia realne ceny za auta, bo nie szukamy okazji. Zależy nam na zadowolonym kliencie. Musimy umiejętnie dopasować się zarówno w przypadku odkupywaniu samochodu jak i przy sprzedaży.

  Dojeżdżamy w wiele miejsc, oferujemy również m.in.: skup aut Bemowo, skup aut Białołęka, a nawet skup aut Legionowo czy skup aut Lublin.

  Dojazd na terenie Warszawy

  Bemowo

  Białołęka

  Bielany

  Mokotów

  Ochota

  Praga-Południe

  Praga-Północ

  Śródmieście

  Targówek

  Ursynów

  Wawer

  Wilanów

  Wola

  Żoliborz

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Działamy jako skup samochodów od 1991 roku. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz pełen pakiet korzyści dla naszych Kontrahentów. Co najważniejsze, z nami nie tracisz czasu, bo wiemy jak bardzo jest on cenny. Tak skonstruowaliśmy nasz model, że transakcja jest sprawna, szybka oraz z umową zabezpieczającą obie strony. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, jeżeli masz używany samochód na sprzedaż. 

  Płacimy realne ceny za auta – nie szukamy okazji.

  Dojazd i wycena gratis

  Gotówka i umowa od ręki

  Zwrot za OC

  Skontaktuj się z nami

  Godziny otwarcia

  stacjonarny skup aut – 6 dni w tygodniu
  pon – pią:  09:30 – 18:00 | sob: 09:30 – 15:00

  mobilny skup aut – 7 dni w tygodniu
  poniedziałek – niedziela o każdej porze