Skip to main content
Skup aut Warszawa – natychmiastowy kontakt. Dojazd do właściciela samochodu 7 dni w tygodniu o każdej porze.

Skup Aut Warszawa Bielany

Oferujemy skup aut na Bielanach. Szybki dojazd do właściciela od poniedziałku do niedzieli. Płatność od ręki.
Ustalamy spotkanie i przyjeżdżamy w kilka godzin, sprawdzamy auto i oferujemy cenę za samochód na miejscu.

Mobilny Skup Samochodów na Warszawskich Bielanach

Skupujemy samochody każdej marki. Głównie samochody od rocznika 2004 oraz zabytkowe. Nasza propozycja cenowa za używany samochód opiera się o realne wyliczenia rynkowe. Naszym atutem prócz szybkości działania oraz dojazdu do właściciela jest odkup OC, klient może zyskać od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Wszystkie transakcje finalizujemy podpisaniem umowy oraz zapłatą pieniędzy.

Skupujemy wiele rodzajów samochodów w tym: osobowe, rodzinne, suvy, poleasingowe, firmowe, specjalistyczne, pojazdy uszkodzone, samochody powypadkowe, auta bez OC oraz badania technicznego.

Perypetie Pana Marka przy próbie sprzedaży samochodu – odc. Bielany

Jest to krótka historyjka napisana przez warszawskiego pisarza. Prosimy traktować to jako odskocznie w gąszczu tekstów o skupie aut.

Marek, zwany inaczej „Warszawiakiem”, chce sprzedać swoje auto szybko i po korzystnej dla siebie cenie. Jest zdeterminowany, by osiągnąć wyznaczony cel. Niestety kilkakrotnie już się zawiódł i powoli traci wiarę w możliwość realizacji swojego zamiaru. Znajomy polecał mu sprzedaż za pośrednictwem punktów skup aut w Warszawie. Jednak wydawałoby się, że nic prostszego, niż sprzedać używane auto w dobrym stanie za zadowalającą kwotę. Markowi też tak się wydawało – dopóki sam nie zabrał się za wykonanie tego zadania.

Zanim przystąpił do dzieła, był pełen dobrych myśli. Możliwości jest przecież mnóstwo – potencjalnych klientów również. Używane auto jest dobre, nieuszkodzone, z małym przebiegiem. Na każde takie auto przypada co najmniej kilka potencjalnych nabywców. W takich okolicznościach, niemożliwością jest nie sprzedać auta „na swoich warunkach”. Tak rozumował Warszawiak. Czy można mu się dziwić? Rozumowanie wydaje się bez zarzutu. I faktycznie jest. Ale w rzeczywistości nic nie jest takie proste.  „Diabeł tkwi w szczegółach” – jak mówi przysłowie. A w przypadku sprzedaży używanego auta rzeczywistość jest aż naszpikowana takimi diabelskimi szczegółami.

Marek z Warszawy postanowił sprzedać auto  w własnym zakresie, umieszczając prywatne ogłoszenia w Internecie. Dzisiaj ma się spotkać z Panią Dorotą z warszawskich Bielan, która mieszka obok skrzyżowania Alei Zjednoczenia i ulicy Żeromskiego, nieopodal urzędu gminy Bielany. Warszawiak właśnie zaparkował samochód obok stacji metra „Stare Bielany” i podąża w kierunku domu potencjalnej nabywczyni używanego auta ulicą Płatniczą: równoległą do Alei Zjednoczenia uliczką z brukowanym podjazdem i gazowymi latarniami, zapalanymi co dzień przed zmierzchem przez wytrwałego latarnika.

 Pan Marek wielokrotnie słyszał o urokach ulicy Płatniczej i wykorzystał spotkanie w sprawie odsprzedaży samochodu jako pretekst żeby się nią przejść. Nie dziwne – okolica jest bardzo ładna. Dużo tutaj skwerów, knajpek, zieleni. Gdyby nie to, że przechodnie mówią po polsku, można by pomyśleć, że to Paryż.

Jednak ten kto zna Marka natychmiast rozpozna po niepewnym chodzie i spuszczonej w charakterystyczny sposób głowie, że trapią go różne wątpliwości. Główną wadą wybranej przez niego strategii sprzedaży okazała się nikłość rezultatów i frustracja zrodzona z szeregu bezowocnych spotkań. Czy spotkanie z Panią z Warszawskich Bielan w sprawie samochodu będzie miało bardziej zadowalający przebieg? Trudno powiedzieć.

W ciągu ostatniego tygodnia spotkał się z dwoma osobami zainteresowanymi kupnem jego auta. Odbył z nimi konsultacje, a z niektórymi rozpoczął nawet negocjacje. Ale ostatecznie  żadna z tych rozmów nie została uwieńczona sukcesem. Jak można się domyśleć sprzedającemu nie spodobała się postawa jego kontrahentów. Był wściekły. Nadal jest. Obecnie jest tym bardziej, że spotkanie z Panią z Bielan nie udało się. Tuż przed finalizacją transakcji bez żadnego wyraźnego powodu zrezygnowała z kupna auta. Dlaczego? Nie wiadomo.

 Możemy go teraz zobaczyć jak idzie spiesznym krokiem w stronę stacji metra Stare Bielany Aleją Zjednoczenia. Zaczyna padać deszcz. W takiej deszczowej oprawie wszystko wydaje się smutne – nawet ulica Płatnicza, o której nasz bohater zdążył już zapomnieć z powodu fatalnego finału spotkania. Jak moglibyśmy mu w tej sytuacji pomóc? Co mu doradzić?

Otóż, biorąc pod uwagę fakt, że Warszawiak rozczarował się opcją sprzedaży używanego samochodu w własnym zakresie i nie ufa wielkim komisom aut zajmującym się kupnem samochodów w skali hurtowej, pozostaje nam jedno – doradzić mu podjęcie współpracy z lokalnym komisem aut. Współpraca z nimi ma tą zaletę, że w zdecydowanej większości przypadków, zostaje uwieńczoną sprzedażą używanego auta szybko (w przeciwieństwie do opcji sprzedaży w własnym zakresie) i po korzystnej cenie dla sprzedawcy (w przeciwieństwie do opcji z wielkimi komisami aut działających w skali krajowej).

Spośród tego rodzaju komisów jeden wyróżnia się dodatkowymi zaletami: skup aut Godlewski.  Współpraca z skupem aut Godlewski jest korzystna z dwóch powodów. Po pierwsze, Godlewski gwarantuje profesjonalne konsultacje, w ramach których jeszcze podczas rozmów telefonicznych/mailowych ustala z klientem warunki sprzedaży oraz dokonuje wstępnej wyceny auta. Po drugie,  dokonawszy wstępnych ustaleń, cała procedura sprzedaży przebiega szybciej i sprawniej, niż w innych komisach. Jeżeli zatem komuś zależy na tym by sprzedać swoje używane auto szybko i po korzystnej cenie, najlepiej niech się zgłosi do skupu aut Godlewski. Jest to najlepsza opcja. Ale kto powie o tym Warszawiakowi? Może sam się o tym przekona gdy po kolejnych nieudanych spotkaniach stwierdzi, że szkoda mu marnować tyle czasu na sprzedaż używanego samochodu.

Skup aut Godlewski to my! Zapraszamy do kontaktu:

 +48 571 460 990

Samochody osobowe

Samochody osobowe

Samochody rodzinne

Samochody rodzinne

Tanie auta

Tanie auta

Samochody Coupe

Samochody Coupe

4x4 oraz suv'y

4×4 oraz suv’y

Samochody miejskie

Samochody miejskie

Samochody miejskie w kombi

Samochody miejskie w kombi

Youngtimery

Youngtimery

Samochody zabytkowe

Samochody zabytkowe

Samochody poleasingowe

Samochody poleasingowe

Busy 7-9 osobowe

Busy 7-9 osobowe

Samochody dostawcze

Samochody dostawcze

Samochody dostawcze

Samochody rozbite i uszkodzone mechanicznie

  Skup samochodów z dojazdem na Bielany

  Skupujemy samochody od ponad 20 lat. Zapewniamy mobilność, co pozwala sprzedać samochód spod domu. Skupujemy każdego rodzaju używane samochody nawet dostawcze, zabytkowe i busy niezależnie od marki. Oferujemy lepsze pieniądze za samochody zadbane od rocznika 2004. Do niedawna nasz komis samochodowy obejmował głównie teren stolicy, ale od niedawna  prowadzimy mobilny skup aut na terenie Mazowsza. Dojeżdżamy do naszych Klientów zarówno w Warszawie jak i okolicznych miejscowości.

  Jeżeli mieszkasz na Bielanach i chciałbyś sprzedać samochód spod domu! Zaoszczędzimy Twój cenny czas i zjawimy się jak najszybciej u Ciebie. Wycenimy auto które chcesz sprzedać, zagwarantujemy wszelkie formalności oraz płatność od ręki. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów 7 dni w tygodniu. Zapewniamy dojazd i wycenę gratis, gotówkę i umowę od ręki oraz transport auta. Nasza firma wycenia realne ceny za auta, bo nie szukamy okazji. Zależy nam na zadowolonym kliencie. Sprawdź również naszą ofertę na inne dzielnicy Warszawy – zapewniamy dojazd i skup aut Bemowo, Wola czy skup samochodów Ursynów.

  Dojazd na terenie Warszawy

  Bemowo

  Białołęka

  Bielany

  Mokotów

  Ochota

  Praga-Południe

  Praga-Północ

  Śródmieście

  Targówek

  Ursynów

  Wawer

  Wilanów

  Wola

  Żoliborz

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Działamy jako skup samochodów od 1991 roku. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz pełen pakiet korzyści dla naszych Kontrahentów. Co najważniejsze, z nami nie tracisz czasu, bo wiemy jak bardzo jest on cenny. Tak skonstruowaliśmy nasz model, że transakcja jest sprawna, szybka oraz z umową zabezpieczającą obie strony. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, jeżeli masz używany samochód na sprzedaż. 

  Płacimy realne ceny za auta – nie szukamy okazji.

  Dojazd i wycena gratis

  Gotówka i umowa od ręki

  Zwrot za OC

  Skontaktuj się z nami

  Godziny otwarcia

  stacjonarny skup aut – 6 dni w tygodniu
  pon – pią:  09:30 – 18:00 | sob: 09:30 – 15:00

  mobilny skup aut – 7 dni w tygodniu
  poniedziałek – niedziela o każdej porze