Skip to main content
Skup aut Warszawa – natychmiastowy kontakt. Dojazd do właściciela samochodu 7 dni w tygodniu o każdej porze.

Skup Aut Warszawa Śródmieście

Zapewniamy skup aut na terenie Warszawy Śródmieścia. Nasza firma oferuje szybki dojazd do właściciela auta każdego dnia, co pozwala nam na sprawną i efektywną transakcję. Nie zwlekaj, szybko sprzedaj auto spod domu.

Mobilny Skup aut Warszawa Śródmieście

Jeśli szukasz skupu samochodów w dzielnicy Śródmieście w Warszawie, to właśnie znalazłeś idealnego partnera do sprzedaży swojego auta. Nasza firma oferuje szybką i sprawną obsługę oraz skupuje samochody niezależnie od marki od rocznika 2004 oraz zabytkowe.

Oferowane przez nas ceny za używane samochody są oparte na realnych wyliczeniach rynkowych, co oznacza, że otrzymasz sprawiedliwą i konkurencyjną ofertę.

Wszystkie transakcje finalizujemy poprzez podpisanie umowy oraz natychmiastową zapłatę pieniędzy. Nie trać czasu na poszukiwanie kupca – skontaktuj się z nami już dziś i sprzedaj swoje auto szybko i bezproblemowo!

Perypetie Pana Marka przy próbie sprzedaży samochodu – odc. Śródmieście

Jest to krótka historyjka napisana przez warszawskiego pisarza. Prosimy traktować to jako odskocznia w gąszczu tekstów o skupie aut.

Marek, zwany „Warszawiakiem” od kilku tygodni próbuje sprzedać swoje używane auto. W tym celu umieścił w Internecie szereg ogłoszeń. Dzisiaj ma się spotkać z Panią Jadwigą z Śródmieścia. Poprzednie trzy spotkania umówione w analogicznym celu nie nastrajają optymistycznie Warszawiaka do tego spotkania.

            Najbardziej deprymujące było spotkanie z Panią Dorotą z Bielan. Podczas gdy w przypadku dwóch pierwszych spotkań, hipotetyczni nabywcy nie zadeklarowali się jednoznacznie z chęcią kupna używanego auta,  Pani Dorota w rozmowie telefonicznej z Markiem, stwierdziła, że „właśnie takiego auta potrzebuje”. Zaproponowała Warszawiakowi, aby przyjechał jak najszybciej w celu finalizacji transakcji. Gdy doszło do spotkania usłyszał od potencjalnej nabywczyni używanego auta, że „się rozmyśliła”.

To doświadczenie zniechęciło Warszawiaka. Jak każdy człowiek, Marek bardzo nie lubi marnować czasu. Tymczasem okazało się, że sprzedaż używanego auta za pośrednictwem prywatnych ogłoszeń w Internecie jest równoznaczna z marnotrawstwem ogromnej ilości czasu. Jeżeli „czas to pieniądz” można z takimi doświadczeniami zacząć podejrzewać, że sprzedaż używanego auta się po prostu nie opłaca …

 Warszawiak się jednak nie poddaje. Dopóki nikt nie wskaże mu skuteczniejszej strategii sprzedaży, niż umieszczanie prywatnych ogłoszeń w Internecie będzie dalej umawiał kolejne spotkania. Właśnie zaparkował samochód obok stacji metra „Centrum” i podąża w kierunku mieszkania Pani z Śródmieścia, znajdującym się nieopodal ulicy Wilczej, między Rotundą a Placem Konstytucji. Marek rzadko bywa w tych okolicach. Na tzw. „patelni” tuż po wyjściu z metra skołowała go ilość ludzi i obrał złą drogę – poszedł w odwrotnym kierunku zwiedziony przez niejednoznaczny drogowskaz umieszczony w podziemiach tuż obok stacji metra.

Na ulicy Chmielnej, tuż za Rotundą, zorientował się, że obrał zły azymut. Zamiast zawrócić postanowił iść dalej Chmielną i dojść okrężną drogą  przez Nowy Świat i Aleje Jerozolimskie do mieszkania Pani z Śródmieścia. Marek nie jest przesądny, ale te komplikacje nawigacyjne uczyniły go jeszcze bardziej pesymistycznym odnośnie ewentualnego przebiegu spotkania, niż poprzednio. Do drzwi mieszkania potencjalnej nabywczyni używanego auta zapukał z głową pełną złych przeczuć.

Przeczucia te niestety potwierdziła rzeczywistość– to spotkanie było kolejnym niewypałem. Pani Jadwiga od początku wyraźnie chciała Markowi zakomunikować jakąś wiadomość, ale jakby nie miała odwagi. Gdy Warszawiak zaczął opisywać szczegółowo parametry samochodu, Pani z Śródmieścia przyznała się zakłopotana, że „pomyliły jej się ogłoszenia” i, że w rzeczywistości „wcale nie jest zainteresowana tym modelem”. Dodała następnie, że „bardzo przeprasza za kłopot”. Nie wiemy czy Warszawiak jej wybaczył, ale po minie jaką miał po wyjściu z domu Pani Jadwigi możemy się domyśleć, że nie był zadowolony z takiego obrotu wydarzeń. 

Widzimy go teraz jak idzie zrezygnowany ulicą Marszałkowską. Co możemy mu doradzić? Otóż, jak widać jedną z głównych wad opcji sprzedaży auta własnym zakresie jest niezdecydowanie potencjalnych nabywców. W niemalże każdym przypadku, rozmowy z „osobami prywatnymi” dłużą się w nieskończoność bez żadnego wymiernego rezultatu. Nierzadko też, zdarza się, że klient tuż przed finalizacją transakcji rezygnuje z kupna auta bez wyraźnego powodu, jak to miało miejsce w przypadku pani Doroty.  Aby uniknąć frustracji z tym związanej można podjąć współpracę z wielkimi bądź lokalnymi komisami aut. Niezależnie od tego którą z tych opcji wybierzemy, problem znika, bo komisy – w przeciwieństwie do jednostek – nie bywają niezdecydowane: kupują wszystkie używane auta przedłożone im do sprzedaży.

  Opcję z wielkimi komisami, polecamy tym którzy chcą swój samochód sprzedać szybko. Tym natomiast, którym zależy jeszcze na wynegocjowaniu optymalnej ceny za swój samochód, zalecamy skorzystanie z usług lokalnego komisu aut. Procedura wyceny przebiega w nich szybko i bez niepotrzebnych formalności. Nie ma też obaw co do tego, że cena  zaproponowana za samochód będzie zaniżona. W Warszawie komisem aut o najlepszych rekomendacjach, znanym ze uczciwości i rzetelnych wycen jest komis aut Godlewski.

 • Samochody osobowe

  Samochody osobowe

 • Samochody rodzinne

  Samochody rodzinne

 • Tanie auta

  Tanie auta

 • Samochody Coupe

  Samochody Coupe

 • 4x4 oraz suv'y

  4×4 oraz suv’y

 • Samochody miejskie

  Samochody miejskie

 • Samochody miejskie w kombi

  Samochody miejskie w kombi

 • Youngtimery

  Youngtimery

 • Samochody zabytkowe

  Samochody zabytkowe

 • Samochody poleasingowe

  Samochody poleasingowe

 • Busy 7-9 osobowe

  Busy 7-9 osobowe

 • Samochody dostawcze

  Samochody dostawcze

 • Samochody dostawcze

  Samochody rozbite i uszkodzone mechanicznie

  Skup samochodów z dojazdem do Śródmieścia

  Jeśli szukasz skupu samochodów w dzielnicy Śródmieście w Warszawie, to jesteśmy idealnym wyborem dla Ciebie. Nasza firma handluje samochodami od ponad 30 lat i oferuje mobilną obsługę, umożliwiając sprzedaż samochodu spod domu nie tylko na Śródmieściu, ale również w innych dzielnicach.

  Skupujemy używane samochody, zarówno sprawne, jak i uszkodzone. Bez względu na markę, oferujemy lepsze pieniądze za samochody zadbane od rocznika 2004. Nasza oferta obejmuje samochody osobowe, dostawcze, zabytkowe i busy.

  Jeżeli mieszkasz w centrum Warszawy a dokładniej na Śródmieściu, i chcesz sprzedać samochód bez wychodzenia z domu, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy wszelkie formalności oraz natychmiastową płatność od ręki. Nasza firma jest do dyspozycji naszych klientów 7 dni w tygodniu i oferuje dojazd oraz wycenę gratis, transport auta oraz umowę od ręki. Jeśli potrzebujesz wskazać konkretne miejsca, to dodajemy, że obsługujemy dzielnicę Śródmieście, w tym m.in. ulice: Marszałkowska, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Chmielna, Świętokrzyska, Jerozolimskie i wiele innych.

  Nasza firma wycenia samochody na podstawie realnych cen rynkowych, ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów. Musimy umiejętnie dopasować się zarówno w przypadku odkupywania samochodu, jak i przy sprzedaży, aby osiągnąć korzystne rozwiązanie dla obu stron. Zapraszamy zarówno Klientów z Warszawy jak i okolicznych miejscowości oferujemy skup aut Piaseczno czy skup samochodów Legionowo.

  Dojazd na terenie Warszawy

  Bemowo

  Białołęka

  Bielany

  Mokotów

  Ochota

  Praga-Południe

  Praga-Północ

  Śródmieście

  Targówek

  Ursynów

  Wawer

  Wilanów

  Wola

  Żoliborz

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Działamy jako skup samochodów od 1991 roku. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz pełen pakiet korzyści dla naszych Kontrahentów. Co najważniejsze, z nami nie tracisz czasu, bo wiemy jak bardzo jest on cenny. Tak skonstruowaliśmy nasz model, że transakcja jest sprawna, szybka oraz z umową zabezpieczającą obie strony. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, jeżeli masz używany samochód na sprzedaż. 

  Płacimy realne ceny za auta – nie szukamy okazji.

  Dojazd i wycena gratis

  Gotówka i umowa od ręki

  Zwrot za OC

  Skontaktuj się z nami

  Godziny otwarcia

  stacjonarny skup aut – 6 dni w tygodniu
  pon – pią:  09:30 – 18:00 | sob: 09:30 – 15:00

  mobilny skup aut – 7 dni w tygodniu
  poniedziałek – niedziela o każdej porze